Mieszkania Warszawa Żoliborz

Kup mieszkanie w Krasińskiego 41

Firma FORT Development ukończyła realizację budynku mieszkalnego "Krasińskiego 41". Inwestycja na warszawskim Żoliborzu powstała zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. "Krasińskiego 41" ma wyznaczyć nowy standard energooszczędności i ekologiczności dla miejskich budynków oraz znacznie poprawić komfort mieszkania mieszkańców osiedla.

Obiekt będą wyróżniały nowoczesne standardy realizacji, związane m.in. z ekologią i energooszczędnością. W inwestycji wykorzystano również rozwiązania ograniczające przenikanie i rozprzestrzenianie się dźwięków z otoczenia oraz wewnątrz budynku. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik koszty eksploatacji lokali zmniejszą się nawet o 25% w skali roku, w stosunku do tradycyjnego budownictwa, przez co mieszkanie będzie tańsze w utrzymaniu. Mieszkania (Warszawa, Żoliborz) w inwestycji Krasińskiego 41 cechują się wysokim standardem wykończenia, który zdecydowanie wyróżnia inwestycję na tle podobnej oferty, zaproponowanej przez rynkowych konkurentów.

W budynku znajdują się gotowe mieszkania. Żoliborz to zielona, kameralna dzielnica z doskonale rozbudowaną siecią komunikacji miejskiej. Miejscem, w którym poszukujemy miejsc na kolejne inwestycje jest cała Warszawa.
Budynek Krasińskiego 41 zaprojektowano w duchem nowoczesności i ponadczasowej klasyki, która trafia nawet w najbardziej wymagający gust zainteresowanego, gotowego zakupić nowe mieszkanie. Żoliborz to jedna z dzielnic w mieście Warszawa, w której mieszkania, cieszą się ogromnym zainteresowaniem, lecz niewiele z nich cechuje się rozsądkiem cenowym i dobrym stosunkiem ceny do jakości. W inwestycji Krasińskiego 41 klienci otrzymają najwyższą jakość w dobrej cenie.

Mieszkania na Żoliborzu
Kup mieszkanie w Warszawie
Mieszkania Warszawa Żoliborz
MBJ 2030
MBJ 2030

www.mbj2030.pl

Krasińskiego 41
Krasińskiego 41

Premiera inwestycji

O deweloperze
O deweloperze

Fort Development Sp. z o. o.

Informacja o projekcie
Informacja o projekcie

Dowiedz sie więcej